ATEST Ochrona Pracy

Wirtualne muzeum bhp

Sortowanie alfabetyczne.

Kalendarium

Rok 2023

ATEST znalazł się w Behapowskiej Kapsule Czasu 😀⏳😀

 Dodano: 2024-02-27

 

          

      

2023-02-25  

ATEST znalazł się w Behapowskiej Kapsule Czasu 😀⏳😀  

 

27 stycznia 2023 r. podczas uroczystości 30-lecia Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP, które odbyły się w Warszawie, wypełniono i zamknięto Behapowską Kapsułę Czasu. Do kapsuły trafiły różne pamiątki i przesłania do behapowców, którzy kapsułę otworzą w roku 2053, zgodnie z wygrawerowaną na pojemniku datą. Wówczas celebrowane będą aż dwie ważne rocznice: 100 lat istnienia służby bhp oraz 60-lecie OSPSBHP.
Kapsułę przygotował OSPS BHP oddział Radom, pod patronatem OSPS BHP Zarząd Główny – w ramach inicjatywy Muzeum BHP.
😀⏳😀
W kapsule znalazł się również nasz miesięcznik: numer z grudnia 2022 r., a także następujące przesłanie do służby bhp za trzydzieści lat:
Drodzy Behapowcy w roku 2053!
Jesteśmy przekonani, że służba bhp w roku 2053 – czyli po trzydziestu latach od włożenia tego listu i egzemplarza ATESTU do Behapowskiej Kapsuły Czasu – ma się świetnie i jest liczącym się graczem w świecie pracy. Już teraz, w roku 2023, trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie nowoczesnych firm i instytucji bez Waszej pracy i wiedzy. Mamy nadzieję, że gospodarka w 2053 r. jest zrównoważona i rozwija się w trosce o naszą planetę i ludzi, a tu służba bhp odgrywa kluczową rolę.
Mamy też nadzieję, że w 2053 r. wciąż czytacie miesięcznik ATEST - Ochrona Pracy, czyli Wasze czasopismo, które jest przydatne w codziennej pracy, ale wspomaga też służbę bhp w tworzeniu etosu jej pracy i w dbałości o pamięć historyczną.
Życzymy Wam sukcesów w pracy zawodowej i szczęścia w życiu osobistym. Namawiamy do czytania i zdobywania wiedzy, a także do pracy społecznej na rzecz środowiska służby bhp.
Powyższe życzenia są aktualnie dzisiaj i będą za trzydzieści lat.
😀⏳😀  

 
  - 1 -