ATEST Ochrona Pracy

Wirtualne muzeum bhp

Sortowanie alfabetyczne.

Kalendarium

Rok 2022

Życzenia na święta i na zawsze

 Dodano: 2023-12-29

 

          

      

2022-12-22  

Życzenia na święta i na zawsze  

 

Troski, o których myśleliśmy podsumowując każdy rok w ostatnich latach wyblakły i zmalały wobec zagrożenia niesłychanego i niewyobrażalnego jeszcze niedawno – wojny w sąsiednim kraju. Planując przyszłość i życząc sobie wszystkiego najlepszego w święta trudno będzie uciec od myśli i rozmów o niej. Pewnie będziemy wspominali pomoc, jakiej wielu z nas udzieliło i wciąż udziela Ukraińcom. Będą też rozmowy o skutkach pandemii, o inflacji, drożyźnie, kryzysie energetycznym. Niewesołe tematy i trudne czasy.

W takich czasach jeszcze bardziej niż zwykle docenia się społeczność, na której można polegać. Tak my postrzegamy Was – społeczność naszych czytelników. Żeby nie było tak ponuro w tym przedświątecznym czasie, pamiętamy, że z Wami i dzięki Wam udał się całkiem dobry rok wydawniczy i behapowski.

Jako redakcja Waszego czasopisma chcielibyśmy życzyć Wam spokojnych i zdrowych świąt. Żeby w Waszych domach, firmach i społecznościach było bezpiecznie i dostatnio. I najważniejsze: pokoju życzmy sobie na te święta i na zawsze!  

 
  - 1 -