ATEST Ochrona Pracy

Wirtualne muzeum bhp

Sortowanie alfabetyczne.

Kalendarium

Rok 2014

Informacja o działaniach Stowarzyszenia Pracowników Służb Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w Łodzi

 Dodano: 2015-06-26

 

          

      

2014-04-18  

Informacja o działaniach Stowarzyszenia Pracowników Służb Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w Łodzi  

 

Władze Stowarzyszenia Pracowników Służb Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w Łodzi przedstawiły krótkie podsumowanie ostatnich działań podejmowanych przez stowarzyszenie:
20 marca br. zarząd Stowarzyszenia Pracowników Służb Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w Łodzi (w składzie: G. Barbara Skorupa – prezes zarządu, Krystyna Pawłowska
– I wiceprezes, Anna Olempska – II wiceprezes, Ewa Przygodzka – skarbnik, Elżbieta Kamińska – członek zarządu) otrzymał absolutorium na następny rok kadencji 2011-2015 r.
W 2013 r. stowarzyszenie zmieniło swoją siedzibę. Zarząd w ubiegłym roku pracował też nad zmianą statutu, który od dawna nie był nowelizowany. 14 lutego 2014 r. nowy statut został wpisany do KRS.
W ubiegłym roku zarząd zorganizował 4 szkolenia podczas, których członkowie SPSBHP mogli poszerzyć swoją wiedzę i zapoznać się z nowymi przepisami dotyczącymi bhp i nie tylko. W październiku odbył się szkoleniowy wyjazd do Kopalni Węgla Brunatnego w Bełchatowie. Jak co roku, podtrzymując tradycję, stowarzyszenie wydało trójdzielny kalendarz.
Powyższe informacje i wiele innych szczegółów z działalności SPSBHP znalazło się w sprawozdanie z działalności zarządu.
W trakcie marcowego zebrania odbyło się też szkolenie: „Zakres uprawnień, rola
i działanie Społecznego Inspektora Pracy – współpraca ze służbą bhp w zakładzie pracy”. Wykład na ten temat wygłosiła Grażyna Ślawska z Okręgowego Inspektoratu z Łodzi. Gościem walnego zebrania był Andrzej Świderski Okręgowy Inspektor Pracy w Łodzi.

Nowy adres stowarzyszenia:
Stowarzyszenie Pracowników Służb Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w Łodzi
ul. Piotrkowska 165/169
90 – 447 Łódź

Dodatkowe informacje: http://www.atest.com.pl/info,sps?&stowarzyszenie=spsbhpl
 

 
  - 1 -